Μαριαννα- Αλεξ-Ελισαβετ-Παναγιωτης

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Μαριαννα- Αλεξ-Ελισαβετ-Παναγιωτης

Μαριαννα Τουμασατου Αλεξανδρος Σταυρου Ελισαβετ Μουταφη Παναγιωτης Μπουγιουρης


3 απαντήσεις

    Ποτε γνωρισατε την Μαριαννα για πρωτη φορα?

    Λιζα
    Λιζα
    ΣΤΡΑΤΟΣ ΡΕΓΓΙΝΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
    ΣΤΡΑΤΟΣ ΡΕΓΓΙΝΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ


    Αριθμός μηνυμάτων : 186
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2009
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Κυπρος

    Ποτε γνωρισατε την Μαριαννα για πρωτη φορα? Empty Ποτε γνωρισατε την Μαριαννα για πρωτη φορα?

    Δημοσίευση  Λιζα Σαβ Ιουν 27, 2009 12:11 pm

    Για πειτε ποτε την ειδατε για προωτη φορα στην εληνικη τηελοραση/θεατρο και της αγαπησετε
    Εγω την αγαπησα μεσα απ το Νταντα για ολες τις δουλειες μου αρεσε πολλη με τον μιχαλοπουλο
    και γενικα ολο το καστ οπως ο σκυλος πως το λεγαμε?????? θεικος

    εσεις????????????

    και που σας εκανε μεγαλυτερη εντυπωση ως ηθοποιος ????????????
    marianna&alex
    marianna&alex
    ΕΛΣΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
    ΕΛΣΑ ΑΝΔΡΕΑΣ


    Αριθμός μηνυμάτων : 96
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2009
    Ηλικία : 32

    Ποτε γνωρισατε την Μαριαννα για πρωτη φορα? Empty Απ: Ποτε γνωρισατε την Μαριαννα για πρωτη φορα?

    Δημοσίευση  marianna&alex Σαβ Ιουν 27, 2009 1:16 pm

    ΑΑΑ ΝΑΙ Ο ΝΙΝΟ....
    εγω πρωτη φορα την ειδα στα φτερα του ερωτα....αλλα δεν θυμαμαι παρα πολυ καλα την ιστορια....σ αυτο το εργο μ αρεζε παρα πολυ το τραγούδι....μετα την ειδα σε επαναλήψεις στο νταντα για όλες τις δουλιες...οπου με ειχε αρέσει παρα πολυ με το μιχαλοπουλο...μετα στο cheek to cheek παλι σε επανάληψη.....τελος την ειδα στηβερα απ όπου και την αγάπησα υπερβολικα........μεσα απο την βερα κόλλησα μαζί της.......
    marializ25
    marializ25
    ΣΤΡΑΤΟΣ ΡΕΓΓΙΝΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
    ΣΤΡΑΤΟΣ ΡΕΓΓΙΝΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ


    Αριθμός μηνυμάτων : 100
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2009
    Ηλικία : 38
    Τόπος : ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

    Ποτε γνωρισατε την Μαριαννα για πρωτη φορα? Empty Απ: Ποτε γνωρισατε την Μαριαννα για πρωτη φορα?

    Δημοσίευση  marializ25 Σαβ Ιουν 27, 2009 1:50 pm

    ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΝ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΑΥΤΗΣ(ΔΕ ΘΕΛΩ ΣΧΟΛΙΑ :guns ) ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ..ΕΝΑ ΝΑΖΙ, ΜΙΑ ΓΛΥΚΥΤΗΤΑ ΕΝΑ ΠΕΙΣΜΑ ΣΑΝ ΡΟΛΟ.....ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ...ΜΕΤΑ ΣΤΗ ΝΤΑΝΤΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΝΟ ΤΗΣ... :wub: ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ....ΚΑΙ ΚΕΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΤΙ ΤΑΛΕΝΤΟ!!! :wub: ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞ ΑΛΑΛ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ..ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ :tourta :tourta :tourta :tourta

    ΥΣΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΕ ΘΕΑ ΤΟ ΠΕΛΑΓΟ.....ΦΟΒΕΡΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ.....ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΣ , ΤΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΤΕΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟ...ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ......ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΗ {the faint ..ΣΤΗ ΒΕΡΑ Ε ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΔΕ ΠΑΙΖΟΤΑΝ Η ΓΥΝΑΙΚΑ........ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΩΣΤΕ...ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ....ΣΑΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΣΤΗ ΒΕΡΑ....ΜΕΤΑ ΣΤΟ Α.Υ.Θ.Σ.Χ. ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΩΜΩΔΙΑ..ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΙ ΤΝ ΠΕΤΡΟ ..ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΟ :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:


    ΤΕΛΟΣ ΣΤΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ...ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑ...ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΤΙΒΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ....ΟΜΟΡΦΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΗ ΨΥΧΗ........ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Μαρ 29, 2024 8:31 am